O mnie

Pomogę Ci zrozumieć matematykę!
Marcin Matyja

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Marcin Matyja i naprawdę lubię matematykę. W swoich kursach pomagam moim uczniom opanować materiał, który umożliwi im nie tylko zdanie matury, ale też dostanie się na wymarzoną uczelnię. Tłumaczę zagadnienia na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Omawiam wszystko w sposób przejrzysty, prosty i łatwy do przyswojenia, nawet jeśli nie lubisz matematyki, albo jesteś humanistą. W swoich metodach używam tablic z kolorami, pomagają one szybciej kojarzyć i przyswajać wiedzę. 

Skąd we mnie pasja do matematyki? Będąc dzieckiem, dużo czasu spędzałem z dziadkiem, który nauczył mnie gry w szachy i rozwiązywał ze mną zadania. Dziadek rewelacyjnie tłumaczył, dlatego szybko opanowałem materiał, który wybiegał daleko poza podstawę programową.

W liceum wybrałem klasę o profilu matematyczno – informatycznym i maturę z matematyki napisałem na piątkę, a ustnie odpowiedziałem na szóstkę. Z racji tego, że była to matura łączona, dostałem się też na studia na wydział matematyczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na trzecim roku wybrałem specjalizację: metody informatyczne, a pracę magisterską napisałem z teorii gier, a dokładnie: “Gry macierzowe o sumie 0”.

Po studiach uznałem, że fajnie byłoby nagrać filmy tłumaczące trudniejsze zagadnienia z matematyki. Stąd wziął się pomysł na “Matmę z pasją”. 

"Matma z pasją", czyli:

Darmowy kurs maturalny

Od września do kwietnia
na kanale YouTube

Darmowe live dla studentów

???

Kursy maturalne online

Dwa kompleksowe kursy dla poziomu podstawowego i rozszerzonego

kolejne projekty wkrótce!

MzP to ambitny projekt, który dopiero startuje i jeszcze nie raz Cię zaskoczy!

co zyskasz dzięki moim kursom?

Wszystkie kursy maturalne, które znajdziesz na "Matmie z Pasją", są przygotowane w ten sposób by jak najlepiej przygotować Ciebie do zdania matury. Zarówno w darmowym kursie maturalnym na Youtubie jak i w płatnych Akademiach znajdziesz masę wiedzy, która jest Ci potrzebna do napisania matury!

usystematyzowaną wiedzę, popartą wieloma przykładami

Oszczędność CZASu, dzięki temu, ŻE WSZYSTKO JEST POUKŁADANE W JEDNYM MIEJSCU

Nauczysz się rozwiązywać wszystkie rodzaje zadań, które mogą pojawić się na maturze

DOSTANIESZ WSPARCIE JEŚLI COŚ OKAŻĘ SIĘ TRUDNE LUB NIEZROZUMIAŁE

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!

Będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami "Matmy z Pasją",
a dodatkowo będę Ci podsyłał materiały przydane do nauki do matury!

Zapisując się akceptujesz warunki polityki prywatności i regulamin.

Dołącz do "Matmy z Pasją"!

Koniecznie odwiedź fanpage oraz kanał YouTube!